Tęczolandia Zaprasza na Urodziny wg Scenariusza

Urodziny w Tęczolandii

To najatrakcyjniesze urodziny dla Twojego dzicka bez obciążania portfela

    

Organizujemy urodziny  dla Dzieci  już od 1 roku a z zabawą wg scenariusza od  lat 3.

 Proponowane przez nas urodziny z zabawą wg scenariusza to alternatywa  w super atrakcyjnej cenie dla dwugodzinnych szaleńczych  harców jakie proponują inne sale zabaw.

Jubilat i jego goście długo będą wspominać tak zorganizowaną imprezę. W  pierwszej godzienie dzieci bawią się korzystając z atrakcji bawialni w międzyczasie malując twarze a po torcie dokładnie zaplanowana i wyreżyserowana zabawa.

Zaskakujemy oryginalnością i pomysłowąścią. Wykorzystujemy wyobraźnię, ciekawość i zaangażowanie dzieci by odegrać przedstawienie, którego głównymi bohaterami są właśnie one. Niepowtarzalny układ naszych sal  oraz ich zakamarki pozwalają  na przeprowadzenie niepowtarzalnej zabawy.

Podczas zabaw wprowadzamy dzieci w przygody ze świata bajek pobudzając ich wyobraźnię i zaangażowanie. Misje i zadania  jakie mają do spełnienia wykonują z ochotą i ciekawością, w finale często zaskoczenie... dużo emocji i niedowierzanie...

A teraz uwaga: dzieci z tak pobudzoną wyobraźnią, po zakończeniu często same kontynuują zabawę wynyślając swój  scenariusz. Czyż to nie wspaniałe?!

Wykorzystujemy ciekawe rekwizyty i  przebrania. Nasze scenariusze nie powtarzają się. Jeśli trzeba na każde urodziny wymyślamy  inny.

 

Oto nasze najciekawsze tytuły scenariuszy:

Piracka przygoda, kocioł czarownicy, spotkanie z mumią, na ratunek śnieżynce, na spotkanie z kluczykową czarownicą,  smoczy klejnot przymierza, Arielka, berło Elfów.

 

Tak atrakcyjnej oferty pod względem ceny jak i atrakcji nie znajdziecie nigdzie w Szczecinie jak i w obrębie Powiatu Polickiego.

Tęczolandia na prezent dla Twojego dziecka.

 

Bawialnia Tęczolandia - Organizujemy zabawę wg scenariusza.

713

 

Drukuj PDF

Tęczolandia Centrum Zabaw, Rekreacji i Opieki Dzieci Police 2017
ul. Wyszyńskiego 65a,72-009 Police
teczolandia@hotmail.com
+48 510 434 902

Mapa strony