Bawialnia Tęczolandia to także profesjonalna opieka dzieci od lat 3

Punkt opieki nad dziećmi od 3 do 12 lat z możliwością odbioru dziecka ze szkolnej świetlicy czy przedszkola Wychodząc na przeciw zabieganym i zapracowanym rodzicom, uruchomiliśmy w Tęczolandii punkt opieki nad dziećmi.

Będziemy do Państwa dyspozycji przez pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku od godziny 6.00 do 20.00.

W tym czasie będziecie mogli Państwo zostawić swoje dzieci pod opieką wykwalifikowanej, doświadczonej i bardzo zaangażowanej kadry, która należycie zajmie się bezpieczeństwem i dobrym samopoczuciem Waszego dziecka, w czasie gdy będziecie u lekarza, na zakupach, na spotkaniu, w kinie, czy na kolacji.

Przygotowaliśmy dla Państwa  kilka wersji karnetów nieobciążających Waszych kieszeni.

Ponadto uruchomiliśmy dodatkową usługę dostępną tylko w Tęczolandii - odbiór dziecka z przedszkola czy świetlicy szkolnej. Zdaża się, że musicie zostać po godzinach w pracy, stoisz w korku za miastem i nie zdążysz odebrać dziecka ze świetlicy czy przedszkola?!  Odbież dziecko za naszym pośrednictwem- wystarczy złożyć pisemną dyspozycję w szkole lub przedszkolu a my dbierzemy Waszego skarba i bezpiecznie będzie czekał na Was w  bawialni Tęczolandia.

Bardzo poważnie traktujemy Naszych podopiecznych, każde dziecko pozostawione pod naszą opieką będzie czuć się komfortowo i bezpiecznie. Dzieci mogą u nas liczyć na indywidualną uwagę. Nie zostawiamy dzieci samym sobie, zajmujemy dzieciom czas zabawą i ciekawymi zajęciami. Naszym celem jest by dzieci nie utożsamiały czasu spędzonego pod naszą opieką z przykrym rozstaniem z rodzicami. Będziemy robić wszystko by ten czas był beztroski i by dzieci chętnie u nas zostawały. Nasz największy atut   to, że Tęczolandia jest bardzo znana i bardzo lubiana przez dzieci, które do nas przychodzą. Może i twoje dziecko polubi Tęczolandię a ty bez stresu i ze spokojnym sumieniem będziesz mógł pozałatwić swoje sprawy.

Po uruchomieniu punktu opieki, bawialnia Tęczolandia funkcjionuje bez zmian, zatem zapraszamy serdecznie jak zawsze wszystkie dzieci z rodzicami  od poniedziałku do niedzieli od godziny 11.00 do 19.00


Przy okazji chciałabym Państwa powiadomić, że sala główna bawialni Tęczolandia będzie miała nowy system grzewczy, w związku z tym Tęczolandia, która dla niektórych rodziców mogłaby wydawać się niedostatecznie nagrzana teraz dla wszystkich będzie cieplutka.

Zapraszamy

okk

Drukuj PDF

Tęczolandia Centrum Zabaw, Rekreacji i Opieki Dzieci Police 2017
ul. Wyszyńskiego 65a,72-009 Police
teczolandia@hotmail.com
+48 510 434 902

Mapa strony