Klub Opieki Dzieci

W chwili obecnej usługa opieki doraźnej jest niedostępna do odwołania !!!

Zapraszamy do korzystania z usługi - odbiór dzieci za szkół i przedszkoli 


Zapraszamy do Klubu Opieki Dzieci w Tęczolandii od 6.00 do 19.00

Prowadzimy opiekę doraźną jak i stałą od poniedziałku do piątku.

Zatem  drodzy rodzice jeśli wypada wam termin wizyty u lekarza, macie do załatwienia sprawę w urzędzie lub pracujecie a nie macie zorganizowanej opieki dla swojego dziecka, to Klub Opieki w Tęczolandii jest odpowiednim miejscem, w którym bez obaw możesz zostawić swoje dziecko.   Proponujemy Waszym dzieciom profesjonalną obsługę z wielkim sercem, tu wszystkie dzieci czują się fantastycznie. Przygotowaliśmy dla Państwa bardzo korzystne cenowo karnety i ceny wejść doraźnych.

 ale

Uruchomiliśmy dodatkowąÂ usługę dostępną tylko w Tęczolandii - odbiór dziecka z przedszkola czy świetlicy szkolnej. Zdaża się, że musicie zostać po godzinach w pracy, stoisz w korku za miastem i nie zdążysz odebrać dziecka ze świetlicy czy przedszkola?!  Odbież dziecko za naszym pośrednictwem- wystarczy złożyć pisemną dyspozycję w szkole lub przedszkolu a my dbierzemy Waszego skarba ibezpiecznie będzie czekał na Was w  bawialni Tęczolandia.

35 zł za 1 odbiór w tygodniu

25 zł za 2 i 3 odbiory w tygodniu 

17 zł za 3 i 4 odbiory w tygodniu

*w cenie pobyt dziecka na bawialni do godz. 18.15

*odbiór rodzeństwa z tej samej placówki 5 zł zniżki od dziecka


Bardzo poważnie traktujemy Naszych podopiecznych, każde dziecko pozostawione pod nasząÂ opiekąÂ będzie czuć się komfortowo i bezpiecznie. Dzieci mogą u nas liczyć na indywidualną uwagę. Nie zostawiamy dzieci samym sobie, zajmujemy dzieciom czas zabawąÂ i ciekawymi zajęciami. Naszym celem jest by dzieci nie utożsamiały czasu spędzonego pod nasząÂ opiekąÂ z przykrym rozstaniem z rodzicami. Będziemy robić wszystko by ten czas był beztroski i by dzieci chętnie u nas zostawały. Nasz największy atut to, że Tęczolandia jest bardzo znana i bardzo lubiana przez dzieci, które do nas przychodzą. Może i twoje dziecko polubi Tęczolandię a ty bez stresu i ze spokojnym sumieniem będziesz mógł iść do pracy lub pozałatwić swoje sprawy.

Drukuj PDF

Tęczolandia Centrum Zabaw, Rekreacji i Opieki Dzieci Police 2019
ul. Wyszyńskiego 65a,72-009 Police
teczolandia@hotmail.com
+48 510 434 902

Mapa strony