O Nas - Tęczolandia Police.

Tęczolandia

Atrakcyjne miejsce w Policach dla dzieci z ciepłym klimatem i sympatycznymi ludźmi

logo

Tęczolandia to miejsce gdzie Wasze dzieci rozbudzą zmysły, poprawią sprawność ruchową świetnie się przy tym bawiąc.

Tęczolandia to również ludzie, którzy z całego serca starają się by Tęczolandia miała swoją niepowtarzalną atmosferę i klimat. Robimy wszystko by Wasze dzieci i Wy drodzy rodzice poczuli się u nas swobodnie i miło.

Mam na imię Agnieszka jestem nową właścicielką Tęczolandii. Jestem również mamą trzech wspaniałych i niesfornych chłopców. Z doświadczenia wiem jak dzieci uwielbiają bawialnie ale jako mama wiem również jak ważny jest klimat w takim miejscu. W naszej bawialni stawiamy więc przede wszystkim na domową atmosferę, miły kontakt, pełną swobodę i... niesamowite przeżycia i doznania. Od innych bawialni z Powiatu Polickiego odróżnia nas to, że jesteśmy nie tylko dla dzieci ale i dla Was drodzy rodzice.

To właśnie w Tęczolandii w chwili gdy twoje dziecko będzie uwalniało nadmiarenergii czy nawiązywało nowe relacje z rówieśnikami ty drogi rodzicu jak nigdzie indziej w Policach możesz zrelaksować się chwilkę przy dobrej kawie (do dyspozycji rodziców mini kawiarenka w której serwujemy pyszną kawkę z ekspresu Nescafe Dolce Gusto), poplotkować z dawno niewidzianą koleżanką, zwyczajnie poczytać czy po prostu poobserwować. Może to być wspaniała alternatywa dla domowego spędzania czasu, z tym że u nas dziecko zajmie się zabawą i zostawi ci troszkę luzu.

Dla tych rodziców, którzy potrzebują pozałatwiać swoje sprawy na mieście zapraszamy do korzystania z programu „mama załatwia sprawy”. Nasz doświadczony personel zajmie się zabawą z Waszym dzieckiem i zaopiekuje się nim w czasie gdy Państwo będziecie poza bawialnią.

Tęczolandia to również miejsce dla wspólnych zabaw rodziców z dziećmi. Szaleństa dzieci z rodzicami na dwupoziomowej konstrukcji (jedynej w powiecie polickim) to niezapomniane przeżycie dla tych najmłodszych dopiero co dreptających czy nawet tych raczkujących. Konstrukcja to również ćwiczenia koordynacji ruchowej i rozwoju fizycznego maluchów. Starsze dzieci w salonie gier z airhockey ‘em i piłkarzykami rozegrają mecz z tatą lub mamą. Gdy emocje i wrażenia wszystkich zmęczą pokoik edukacyjny na wyciszenie zaprosi.

W tej beztrosce nikt nie będzie Wam przeszkadzał... U nas Twojemu dziecku nic nie grodzi a jego bezpieczeństwa i dobrej zabawy w czasie twojego relaksu może przypilnować inna doświadczona mama (ja albo mój pracownik).

logo

Organizacja imprez urodzinowychAtrakcyjny układ bawialni - 3 sale zabawowe i oddzielna salka urodzinowa, mnóstwo zakamarków i miejsca do biegania - i wielkość Tęczolandii 170m2 to także dodatkowy atut do organizowania przyjęć urodzinowych dla dzieci. Posiadamy jedyną w powiecie polickim odosobnioną salkę urodzinową i jako jedyni w Policach i okolicach organizujemy urozmaicone urodziny w tak atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy niezapomnianą imprezę urodzinową dla chłopców i dziewczynek, małych i tych troszkę większych,z zabawą wg scenariusza i profesjonalnym malowaniem twarzy.

Dbając o rozwój intelektualny Waszych dzieci i uatrakcyjnienia ich życia organizujemy również przedstawienia teatrzyków dla dzieci, imprezy okolicznościowe - Halloween, Andrzejki, Mikołajki, Bal Karnawałowy, Dzień Dziecka jak również ciekawe ferie zimowe i półkolonie letnie.

Wszystko to w miłej i sympatycznej atmosferze i profesjonalnym podejściu.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do niedzieli:

poniedziałek - piątek w godzinach od 13.00 do godziny 19.00

sobota - niedziela w godzinach od 11.00 do godziny 19.00

Drukuj PDF

Tęczolandia Centrum Zabaw, Rekreacji i Opieki Dzieci Police 2019
ul. Wyszyńskiego 65a,72-009 Police
teczolandia@hotmail.com
+48 510 434 902

Mapa strony